пʼятницю, 10 березня 2023 р.

« Добровольчі батальйони у визвольній боротьбі проти імперії зла »

      Пропонуємо книжкову виставку « Добровольчі батальйони у визвольній боротьбі проти імперії зла », присвячену Дню українського добровольця. У відповідності до постанови Верховної Ради від 17 січня 2017 року № 1822-VIII « Про встановлення Дня українського добровольця » День українського добровольця  відзначається щорічно 14 березня. Саме 14 березня 2014 року з лав Самооборони Майдану було сформовано Перший добровольчий батальйон Національної гвардії.

     Це була відповідь найбільш патріотичної частини українського суспільства на фактичну передачу Кримського півострову військам Російської Федерації і на агресивну повзучу «російську весну» у південно-східних областях України.

     Це був час, коли величезна кількість професійних військових в Криму просто зрадила Україну і перейшла на бік російських окупантів, а решта просто не змогла протистояти так званим « зеленим чоловічкам ».

     Cаме добровольці прийняли на себе основну частину навантаження в боротьбі з нахабною московською навалою і її «п’ятою колоною» всередині України. Саме тоді вони були дуже потрібні нашій країні. А інша – переважна частина українського суспільства зайнялася волонтерством або просто допомогою українським воякам або грошами, або харчами, або речами.

     Зараз у нас уже створена нова армія, добровольчі підрозділи майже повністю влилися в склад або армійських частин, або Нацгвардії.

     В нашій виставці представлені книжки, журнали, які розповідають про ці дуже трагічні події в Україні. Крім свідчень очевидців, є суто художні літературні твори, поезії, присвячені подіям неоголошеної війни на сході України. 

     Наша виставка – це нагадування всім нам про те, якою ціною ми зараз відстоюємо свободу. В Україні йде повномасштабна війна проти армії кривавого диктатора, котрий в своїй голові вирішив "звільнити" Україну від українців. Ми живемо подіями, які з неймовірною інтенсивністю розгортаються перед нашими очима. Ми захоплюємося мужністю і вмінням наших воїнів - слава їм і хвала!Немає коментарів:

Дописати коментар